Часті питання про цукрозамінник Пребіосвіт

Правила дуже прості: PrebioSweet в 10 разів солодше цукру, отже, додавати його потрібно в 10 разів менше.

PrebioSweet можна вживати людям, яким необхідно стежити за рівнем цукру в крові. Але, як і в усьому іншому, тут слід керуватися здоровим глуздом.

Добові норми пребіотиків і сукралоза значно перевищують реальні дозування, так що ви сміливо можете повністю замінити весь цукор, споживаний протягом дня, за допомогою PrebioSweet.

Для PrebioSweet Fibre рекомендована норма споживання становить 20 г в день, для PrebioSweet Vanilla – 25 г, а для PrebioSweet Fitness – 45 г на добу. </ Strong> Оскільки PrebioSweet в 10 разів солодше цукру, в цукровому еквіваленті це становить 200, 250 і 450 грамів на добу, а цього точно вистачить на цілий день!

PrebioSweet — кращий друг тих, що худнуть. PrebioSweet Fitness і Prebiosweet Stevia не містять калорій і вуглеводів. PrebioSweet Fibre містить в складі інулін – джерело харчових волокон, дозволений самим П’єром Дюканов.

За солодкий смак в PrebioSweet відповідає сукралоза. Цей підсолоджувач пройшов сотні випробувань безпеки, перш ніж був схвалений у багатьох країнах світу. У США, наприклад, продукти з сукралози дозволено вживати навіть дітям і вагітним жінкам.

PrebioSweet Fitness та Prebiosweet Stevia не володіють енергетичною цінністю, тобто в них зовсім немає калорій .
PrebioSweet Fibre містить 213 ккал на 100 г, з яких 90% – це харчові волокна інулін. Калорійність харчових волокон становить 2 ккал на 1 м

І не забувайте, що Prebiosweet в 10 разів економічніше цукру.

PrebioSweet дуже економічний. 1 упаковка 250 г замінює 2,5 кг цукру. Пребіотики, які містяться в PrebioSweet, корисно додавати в їжу під час дієт, щоб уникнути проблеми з травленням. Сипуча форма дозволяє додавати PrebioSweet в випічку і десерти – не потрібно попередньо розчиняти таблетки.

PrebioSweet – це сучасна альтернатива цукру, замінник цукру для тих, хто контролює своє харчування і рівень цукру. До складу Prebiosweet входять пребіотики, які стимулюють правильну роботу травної системи. З PrebioSweet солодке стає корисним і низькокалорійним.

Інулін – пребиотик, натуральні харчові волокна, отримані з коренів цикорію. Рекомендується вживати харчові волокна під час дієт для нормалізації травлення, яке може бути порушено внаслідок обмеження споживання їжі. Інулін не засвоюється в шлунку і в незмінному вигляді потрапляє в кишечник.

Лактулоза – пребиотик, отриманий з молока. Стимулює ріст корисної мікрофлори. Сприяє нормалізації роботи кишечника, зміцненню імунітету. Покращує засвоєння вітамінів і кальцію, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

Пребіотики – це речовини, які допомагають підтримувати здоров’я кишечника. Здорова мікрофлора сприяє правильному травленню, зміцненню імунітету і кращому засвоєнню вітамінів і кальцію.

Сукралоза – високоякісний підсолоджувач, не токсичний, не володіє небажаними побічними діями, з нульовим вмістом калорій. Щоденне вживання сукралоза в напоях і харчових продуктах схвалено Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Еритріт – це цукрозамінник з коефіцієнтом солодощі 0,7 від цукру. Він не метаболізується організмом і не має енергетичної цінності, що вигідно відрізняє його від аналогів. У природі Еритреї зустрічається в овочах і фруктах, присутній в рослинах і живих організмах.

PrebioSweet – ідеальний замінник цукру для тих, що худнуть. Він не завадить, а допоможе скинути вагу! За рахунок заміни цукру PrebioSweet зменшується загальна калорійність раціону, що веде (особливо в поєднанні з помірними фізичними навантаженнями) до зниження маси тіла.

PrebioSweet Fibre за рахунок харчових волокон підтримає кишечник у важкий для нього час, коли з-за дієти організм отримує менше їжі, ніж зазвичай.

Якщо ви прихильник радикальних методів і вибираєте Низьковуглеводні дієти, вам підійде PrebioSweet Fitness – він не містить вуглеводів і калорій і може стати вашим супутником на шляху до ідеального тіла. У Prebiosweet Stevia теж немає калорій і вуглеводів, і все його інгредієнти мають природне походження.