БЛОГ

8 КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ ЕРІТРІТОЛУ

Еритритол є одним з найпопулярніших «натуральних» підсолоджувачів з нульовою калорійністю. Дієт лайн

  1. Калорії. Цукор має 4 калорії на 1 грам, а еритритол – 0. Це тому, що еритритол не має шансу «метаболізуватися» — перетворитися на енергію у вашому тілі.
  2. Безпека. Хоча еритритол є одним із нових цукрових спиртів на ринку, дослідники провели низку досліджень його на тваринах і людях. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) схвалила еритритол у 1999 році як безпечний, а FDA зробила те ж саме у 2001 році.Дієт лайн
  3. Захист та допомога при діабеті. Еритритол не впливає на рівень глюкози чи інсуліну. Це робить його безпечним замінником цукру, якщо у вас цукровий діабет. Він також не має істотного впливу на рівні загального холестерину, триацилгліцерину та вільних жирних кислот.
  4. Смак. На смак еритритол солодкий. Він дуже схожий на столовий цукор.
  5. Захист зубів. У більшості випадків бактерії у роті розщеплюють звичайні цукор і крохмаль, перетворюючи їх на кислоту. Це може зношувати вашу емаль і вести до карієсу. Але FDA стверджує, що еритритол корисний для здоров`я зубів, оскільки він уповільнює ріст одного типу бактерій і зменшує кислотність, яку виробляють бактерії.
    Купить Єритритол
  6. Допомагає в схудненні та управлінні вагою. Більшість людей, які намагаються схуднути, припиняють споживання цукру і переходять на штучні підсолоджувачі, якщо вони не можуть повністю позбутися цукру. Додавання його до напоїв, кексів або солодощів зменшить накопичення глюкози в крові, що викликає збільшення ваги.
  7. Може підтримувати здоров’я серця. Невелике пілотне дослідження на дорослих з цукровим діабетом 2 типу показало, що прийом 36 грамів еритриту щодня протягом місяця покращує функцію кровоносних судин, що може знизити ризик серцевих захворювань. Тим не менш, дослідження дуже невелике, і його потрібно повторити, перш ніж можна буде зробити якісь серйозні висновки.
  8. Сприяє комфорту кишечника. Багато цукрозамінників пов’язані з проблемами травлення, такими як діарея та здуття живота, але еритритол може бути винятком. Через меншу молекулярну масу, дослідження показало, що еритритол не викликає таких проблем зі шлунком, як інші цукрові спирти.Дієт лайн

Скільки я можу їсти? Немає офіційних рекомендацій щодо використання еритриту, але більшість людей можуть приймати 1 грам на кожен кілограм щодня. Отже, якщо ви важите 70 кг, ви можете вживати 70 грамів еритриту на день, або більше 13 чайних ложок.

Як це використовується. Ви можете використовувати еритритол точнісінько, як і цукор. Його можна додати до напою, посипати ним кисломолочні продукти, кашу. До випікання він додається так само легко. Пам’ятайте, що це замінник цукру, а не справжній цукор, тому продукти, які ви печете, можуть мати інший смак або консистенцію, ніж ви звикли.

Як готувати. Хоча еритритол присутній у багатьох упакованих харчових продуктах, його важко знайти самостійно. Тим не менш, еритритол може використовуватися як замінник цукру в рецептах у співвідношенні 1:1.

Еритритол майже такий же солодкий, як цукор, що робить його популярною альтернативою для низькокалорійної випічки або приготування їжі. Випускається як у гранульованому, так і в порошковому вигляді.

Оскільки еритритол і цукор мають однакову солодкість, ви можете використовувати його для заміни цукру в рецептах у співвідношенні 1:1. Тим не менш, щодо деяких рецептів, еритритол трохи менш солодкий, ніж цукор, тому можливо знадобиться використовувати на 20% більше

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (528 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...