БЛОГ

ЯК БЕЗБОЛІСНО СКОРОТИТИ СПОЖИВАННЯ ЦУКРУ?

Питання: Я намагаюся їсти менше цукру. Чи дійсно можливо це зробити? Я постійно зриваюсь, бо хочу щось солоденьке.

Відповідь: Скорочення споживання цукру суттєво допоможе захистити ваше здоров’я.

  • 1 крок. Щоб зменшити споживання цукру, вашою першою метою повинно бути зосередження на включенні в свій раціон більше цілих, необроблених продуктів. Вживання більшої кількості цих продуктів може витіснити перероблені джерела доданого цукру у вашому раціоні.
  • 2 крок. Читайте уважно етикетки. Перш ніж придбати продукт, перевірте, чи містить він цукор. Ви будете здивовані, наскільки багато цукру там, де ви його не очікували знайти.

Намагайтеся знаходити продукти з низьким вмістом цукру, коли це можливо. У продуктах, які навіть не мають особливо солодкого смаку, може ховатися багато цукру. Це: заправки для салатів, маринади та приправи, такі як соус для барбекю та кетчуп. Інші, здавалося б, здорові продукти, в яких, як правило, багато цукру — це фітнес чи протеїнові батончики, дієтичний (фітнес) йогурт, дієтичні каші, мюслі та інше .

  • 3 крок. Коли ви готуєте їжу і добавляєте цукор, замініть його на підсолоджувач. Вже у цьому ви скоротите споживання цукру у декілька разів. Таким чином, ви можете навіть не обмежувати себе у пристрасті до солоденького. Зараз існує чимало рецептів на приготовуння не тільки тортів без цукру, а й джемів, варення, зефіру, цукерок на основі підсолоджувачів.

Підсолоджувачі можуть бути різні. Обирайте безпечні. Підсолоджувачі Пребіосвіт містять безпечні цукрозамінники та пребіотики для покращення роботи кишечнику.

Клітковина — це те, чого постійно бракує у раціоні сучасної людини. Замініть цукор на підсолоджувачі з клітковиною.

Пребіосвіт не містить аспартаму, сахарину, цикламату чи ацесульфату. Легко дозується до будь яких продуктів у приготуванні. 1 г=10 г цукру.

Не має гіркого присмаку та не псує смак напоїв (продуктів)

Містить пребіотик — корисний для кишечника. Постійне споживання — це профілактика дисбактеріозу, дерматиту, розладів кишечника та, звичайно, діабету.

Потурбуйтеся про своїх рідних . Не вагайтесь, замовляйте Пребіосвіт прямо зараз на сайті: prebiosweet.com.ua, або за телефонами (з 9:00 до 18-00 у робочі дні) : 067 4404594, 067 5038817, 044 3603558, 063 3061266

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (537 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...