Блог

БЛОГ

10 цукровмісних продуктів, про які ви не підозрюєте

 

1.Соуси для заправки макаронів

Вони на смак солоні, але багато соусів містять від 6 до 12 грам цукру порцію. Приблизно стільки ж цукру міститься в порції шоколадного печива.

2.Батончікі мюслі

Такі інгредієнти як кукурудзяний сироп, коричневий цукор, мед, патока, глюкоза і фруктоза – все це джерела цукру. А якщо батончик ще й покритий шоколадом, то загальний вміст цукру в ньому може досягати від 8 до 12 грамів на штуку.

3.Йогурт

Йогурт сповнений кальцію і білка, але навіть знежирений йогурт може містити від 17 до 33 грам цукру на порцію. Це приблизно стільки ж, скільки міститься вього у 2 мірних ложках шоколадного морозива.

4.Вівсяна каша моментального приготування

Вівсянка – це хороший вибір для сніданку, але вміст цукру в 1 пакетику може досягати 10 – 15 грамів. Краще приготувати вівсянку самому.

5.Кукурудзяні пластівці

Багато популярних готові сніданки з вівса, кукурудзи і висівок можуть містити в порції 10-20 або більше грамів цукру на порцію.

6.Енергетичні напої

Більшість з енергетиків містять багато цукру в комбінації з кофеїном. Вміст цукру в деяких з них доходить до 25 г на порцію.

7.Консервовані фрукти

Наприклад, мандарини в сиропі містять близько 39 грамів цукру на 1 порцію.

8.Холодний чай

Ви знаєте, що в соках міститься багато цукру (наприклад, в склянці яблучного соку – 24 грама). Але багато популярних холодні чаї містять ще більшу кількість цукру. В середньому, близько 32 г цукру.

9.Сухофрукти

У 100 г родзинок міститься більше 25 г цукру. У 100 г свіжого винограду міститься 15 г цукру.

10.Кетчуп

У 1 столовій ложці (15 г) кетчупу міститься близько 4 грам цукру. Краще замінити кетчуп гірчицею – вона містить близько 1 грама цукру на столову ложку.

Корзина

Закрити
Закрити
Start typing to see products you are looking for.

Увійти

Закрити

Scroll To Top